• De Korfrakkers F1

  • De Korfrakkers F1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Erp, Marjolein vanTechnische stafHoofd coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Abdelhady, YarahTeamspeler
    Wanrooij, Jaloe vanTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Korfrakkers F1 ( F-jeugd BK F-062 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DOT (O) F2121002154926220
    2Altior F1128131531143917
    3DOT (O) F1126241821433914
    4DAW Schaijk F1127051461291714
    5Rust Roest F3125341611105113
    6BMC F112309112169-576
    7De Korfrakkers F112001267218-1510