• De Korfrakkers E1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wijst, Ingrid v/dTechnische stafAssistent coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRol
    Leppers, ImkeTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Korfrakkers E1 (EDN E-jeugd dames nj)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Korfrakkers E1660069145512
    2Avanti (S)/Celeritas (S) E243013620166
    3JES E153023019116
    4Be Quick E15302312836
    5Corridor E14202241954
    6Altior E150051343-300
    7DAW Schaijk E25005969-600