• De Korfrakkers C1 zaal

  • De Korfrakkers C1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Harten, Jolieke vanTechnische stafHoofd coach
    Heijden, Ise van derTechnische stafAssistent coach
    Nyhon, JunoTechnische stafHoofd coach
    Tillaart, Melanie van denTechnische stafAssistent coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Arts, SilkeTeamspeler
    Dijk, Pien vanTeamspeler
    Grinsven, Ella vanTeamspeler
    Kerkhof, AnneTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 13:25De Korfrakkers C1 - Corridor C1Ter Aa
    2 mrt. 12:10De Korfrakkers C1 - Be Quick C1Ter Aa
    9 mrt. 15:20Sportclub Loosbroek C1 - De Korfrakkers C1De Zaert
    16 mrt. 15:45De Korfrakkers C1 - DAW Schaijk C1Ter Aa
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden De Korfrakkers C1 ( C-jeugd BK dames D-C-03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Be Quick C1970243271614
    2Sportclub Loosbroek C1851242321011
    3Corridor C184224741610
    4De Korfrakkers C184134933169
    5Altior C17322383718
    6DAW Schaijk C192072643-174
    7Flamingo's (M)/Nijnsel C191081951-322